Global

Hayat Kimya, bugün Türkiye’nin ardından Cezayir, Mısır, İran, Bosna Hersek, Rusya’da faaliyet gösteren üretim tesislerinin ve merkez ofislerinin yanı sıra Nijerya pazarına da giriş yaptı

Hayat Kimya, üretimini gerçekleştirdiği Molfix ve dış pazarlar için ürettiği Bebem markalarıyla dünyanın 5. büyük markalı bebek bezi üreticisi olarak sektörün trendlerini belirliyor. Papia, Familia, ev dışı kullanım markası; Focus ve ekonomik ürünleri sunan; Teno markalarıyla Avrupa’nın 7., Ortadoğu ve Balkanların en büyük temizlik kağıdı üreticisi olarak faaliyetini sürdürüyor. Bosna Hersek’te faaliyetini sürdüren selüloz ve ambalaj kağıdı üretim tesisiyle hem ülkenin hem de dış pazarların ambalaj kağıdı ihtiyacını karşılıyor. Türkiye’de kadınların en beğendiği deterjan markası olan Bingo, Cezayir pazarında TEST markası ile tüketicisiyle buluşuyor.

Bulunduğu tüm pazarlarda ciddi istihdam kaynağı yaratan Hayat Kimya, tüm çalışanları için farklı pazarlarda global kariyer fırsatlarının da kapısını aralıyor. Dış pazarlarda yaptığı üretim, pazarlama ve satış yatırımlarıyla emin adımlarla büyüyen, ülkelerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda ürünler geliştirip piyasada tüketiciyle buluşturan Hayat Kimya, koyduğu global hedefler doğrultusunda ilerliyor.

İHRACAT KATALOĞU